Zpěv a hudba v srdci: Rozhovor s Pavlem Březinou, klávesistou z kapely Olympic

V posledních měsících se mluvilo hodně o slavné kapele Olympic a jejich blížícím se 60. výročí na hudební scéně. My jsme měli možnost vyzpovídat jednoho z členů kapely, Pavla Březinu, o jeho hudební kariéře, turné a životě na cestách.

Pavel se stal součástí kapely Olympic v roce 2021 a od té doby se stal nepostradatelnou součástí jejich klasického zvuku. Když jsme se ho zeptali, jak se dostal do kapely, řekl: "Hudba byla vždy mojí vášní a já jsem pracoval tvrdě, abych se stal profesionálním hudebníkem. Byl jsem šťastný, když jsem dostal šanci hrát s Olympic."

Pavel nám řekl, že turné k oslavě 60. výročí kapely je velmi vzrušující a že se těší na setkání s fanoušky po celé zemi. "Je to ohromný milník pro kapelu a já jsem hrdý, že mohu být součástí toho," řekl.

Když se bavíme o životě na cestách, Pavel nám řekl, že relaxace po náročném koncertování je pro něj důležitá. A co dělá, aby se uvolnil? "Miluji dobré víno, zejména to moravské. Oblíbil jsem si e-shop www.stary-vinohrad.cz, kde nakupuji své oblíbené značky," řekl s úsměvem.

Závěrem lze říci, že Pavel Březina je skutečným hudebním talentem a že jeho láska k hudbě a vínu je jasně patrná. Fanoušci se mohou těšit na jeho hru během turné k 60. výročí kapely Olympic a možná se i dozvědět něco o jeho oblíbeném víně.

pavel podpis

 

 

 

 

Popis obrázku